Breaking News
Home / İphone Alan Yerler

İphone Alan Yerler

İphone Alan Yerler
İphone Alan Yerler

İphone Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır iphone marka cep telefonlarını en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Hatta ve hatta siz değerli müşterilerimizin adreslerine kadar gelerek satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimiz ile anlaştıktan sonra 30 dk için adresinizde olmaktayız. İphone her yıl yeni bir cep telefonu çıkarmaktadır. İphone kullanıcıları işe bir üst modeli her zaman tercih etmektedir .Yada nakit paraya sıkıştınız ve elinizde bulunan iphone marka cep telefonu satmak zorunda kaldınız. İşte tam bu esnada fazla zarar etmenizi istemeyen Tunca Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin iphone marka cep telefonlarını nakit olarak satın almaktayız. Sizler için İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermekteyiz.

Tunca Elektronik olarak bir çok ilçede sizlere hizmet vermekteyiz. Örneğin: Bakırköy İphone Alan Yerler,Kadıköy İphone Alan Yerler,Şişli İphone Alan Yerler,Kartal İphone Alan Yerler ,Maltepe İphone Alan Yerler ,Beylikdüzü İphone Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

 

2.El İphone Alan Yerler

2.El İphone Alan Yerler olarak sizlerin kullandığı yada evin bir köşesinde fazlalık olarak duran 2.el iphone model cep telefonlarınızı nakit paraya çevirmekteyiz. Hatta piyasada en yüksek fiyatlardan nakit paraya çevirmekteyiz . Adresinize kadar gelerek satın almaktayız. 2.El iphone modellerinin hepsini satın almaktayız. Model ayırt etmeksizin . Örneğin İphone Xs Max ,İphone X ,İphone 8 Plus ,İphone 8 , İphone 7 Plus ,İphone 7 ,İphone 6s Plus ,İphone 6s ve tüm modelleri nakit olarak satın almaktayız. Artık kara kara düşünüp elinizde bulunan ikinci el cep telefonunuzu satmak için yer aramanıza gerek kalmadı . Çünkü Tunca Elektronik olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.  2.El İphone nereye satabilirim,2el iphone kimler alır ,faturaları iphone alan yerler,2.el iphone satmak istiyorum gibi soruları bizlere sorup cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Sıfır İphone Alan Yerler

Sıfır İphone Alan Yerler olarak taksitle aldığınız ,senetle aldığınız sıfır iphone marka cep telefonlarını en yüksek fiyatlardan nakit para çevirmekteyiz. Evkurdan aldığım ,Turkcel ‘den ,Türk Telekom’dan ,Vodofone ‘dan aldığım sıfır iphone marka cep telefonlarınızı nakit paraya çevirmek mi istiyorsunuz . Tam yerine geldiniz hattınızın üzerine aldığınız sıfır ,kullanılmamış iphone marka cep telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız.

Telefon Alan Yerler
Telefon Satmak İçin Arayın
WhatsApp Ürün Satmak İçin