Breaking News
Home / Samsung S9 Plus Alan Yerler

Samsung S9 Plus Alan Yerler

Samsung S9 Plus Alan Yerler olarak 2.el ve sıfır samsung s9 plus cep telefonu adresinizden nakit olarak satın almaktayız. Dünya devi Samsung piyasa çok hızlı bir giriş yaptı .Bu girişi s9 plus ve s9 ile yaptı. Harika tasarım ,şık görünüşü ile piyasada kendinden uzun bir süre söz ettirecek gibi görünüyor .Samsung S9 Plus kamerası işletim sistemi,batarya ömrü ile bir çok cep telefonu modelini geride bırakmıştır. Samsung s9 plus piyasaya dört renkle çıkmıştır. 2.El ve Sıfır cep telefonlarınızı anında en yüksek fiyatları teklif edip adresinizden anında nakit olarak satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimizin 2.el ve sıfır cep telefonlarınızın kontrollerini yapıp satın almaktayız. Telekomünikasyon firmasından yada Evkur gibi firmalardan aldığınız sıfır telefonları nakit paraya çevirmek istiyorsunuz fakat en yüksek fiyattan kim nakite çevirecek diye kara kara arayış içerisine girdiğiniz durun ama artık daha fazla dükkan dükkan aramanıza gerek kalmadı.Çünkü Tunca Elektronik olarak sıfır aldığınız cep telefonlarınızı anından nakit olarak satın almaktayız. Samsung S9 Plus Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten mutluluk duyarız.Bizlere danışmadan asla ve asla cep telefonlarınızı satmayın.

2.El Samsung S9 Plus Alan Yerler

2.El Samsung S9 Plus Alan Yerler olarak siz değerli  müşterilerimizin kullandığı 2.el cep telefonlarını en yüksek fiyattan nakit olarak satın almaktayız. 2.El Samsung s9 Plus alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususlardan bazıları şunlardır:Ekran değişip değişmediğine dikkat etmekteyiz.Ekran da çizik kırık olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Hoparlörlerine dikkat edip satın almaktayız. Pixel hatası olup olmadığına dikkat etmekteyiz. Kamerasını kontrol edip satın almaktayız. Fatura ve cihaz imei uyusup uyusmadığına bakıyoruz. 2.El Samsun S9 Plus Alan Yerler olarak cihazınızın tüm kontrollerini yaptıktan sonra ücreti nakit olarak takdim etmekteyiz.

Samsung S9 Plus Alanlar

Samsung S9 Plus Alanlar olarak adresinize kadar gelip 2.el ve sıfır cihazlarınızı en yüksek fiyattan anında nakit olarak satın almaktayız. Adresiniz neresi olursa olsun İstanbul ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Ana merkezlerimiz Beylikdüzü,Avcılar,Bakırköy ,Mecidiyeköy , Kadıköy,Kartal semtlerinde bayi olarak hizmet vermekteyiz. İstanbul ve çevresinde aracımız ile gelerek siz değerli müşterilerimizin 2.El ve Sıfır ürünlerinizi en yüksek fiyattan nakit olarak satın alalım.

Sıfır Samsung S9 Plus Alan Yerler

Sıfır Samsung S9 Plus Alan Yerler olarak toplu cep telefonlarınızı anında nakit olarak satın almaktayız.Firma olarak nakit paraya ihtiyacınız var ve toplu cep telefonu satın aldınız nakit paraya çevirmek istiyorsunuz bizleri arayarak cep telefonlarınızın hepsini nakit olarak satın alıyoruz. Hatta ve hatta adresinize kadar gelip satın almaktayız.

Telefon Alan Yerler
Telefon Satmak İçin Arayın
WhatsApp Ürün Satmak İçin